7 lutego 2016

Orzeł Biały

Pamiętam, że bardzo denerwowało mnie, że dla Gamedeca nie ma gadżetów, że nie można iść do sklepu i kupić. Gwiezdne Wojny mają, Avengersi mają, TESy też mają. A dlaczego Gamedec nie ma? Dlaczego na konwencie nie mogę po drobiazgach poznać innych fanów? I robiłam :D
W międzyczasie poszłam z Przyjacielem na wesele. Nikogo oprócz towarzysza nie znałam, na szyję założyłam wisior, przedstawiający Cesarskiego Smoka. Dzięki temu,  poznaliśmy innych fanów, odnaleźliśmy się i całą imprezę przegadaliśmy o Skyrimie, Morrowindzie i kilku innych grach!

Dlatego powstają Medaliony. Żeby się poznać w tłumie.
Książka się pisze. Klik, klik!
A Medaliony powstają...
Ten jest dla zwiadowczyni Zuzy. Orzeł Biały pod kaboszonem o średnicy 18 mm, opleciony koralikami TOHO (SL Frosted Black Diamond o11, TR Crystal o15) i Preciosa (Red Peper o12) i Fire Polish ( Black Diamond AB), podszyty skórą na łańcuszku w kolorze srebra.
To jest też medalion, który można nosić na nadgarstku. Orzeł Biały znajduje się pod kaboszonen o srednicy 30 mm, opleciony koralikami TOHO (SL Frosted Black Diamond o8) i Preciosa (Peper Red o12), Do tego baza zapleciona ze skręconego sznurka z końcówkami w kolorze antycznym. A tu na łańcuszku. Jest duży, podobny do mojego pierwowzoru :)


1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To dla mnie bardzo ważne. Buziaki :*